SJAJNA PREDSTAVA: Pogledajte asistencije kojima je Kramarić postao najbolji u Bundesligi!

U prvom susretu 8. kola Bundeslige nogometaši Hoffenheima su sinoć ugostili Köln i uvjerljivo slavili s 5:0. Jedan od najzapaženijih na terenu bio je Andrej Kramarić.

Još jedna sjajna predstava

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić odigrao je sinoć cijelu utakmicu za Hoffenheim koji je s visokih 5:0 savladao Köln. Krama je sjajno asistirao za prvi i posljednji pogodak na susretu, čime je ostvario petu i šestu ligašku asistenciju u sezoni te je trenutačno prvi asistent Bundeslige.

U 31. minuti je Kramarić lijepo asistirao Bebou za prvi pogodak na ogledu. Bebou je zabio i drugi gol za Hoffenheim, a potom su zabijali Baumgartner (51. minuta), Geiger (74.). Posljednji pogodak je djelo Poscha (87.), kojem je pogodak opet namjestio Kramarić.

U devet nastupa ove sezone za Hoffenheim Kramarić je zabio tri, a asistirao za šest pogodaka. Otkako je prije gotovo šest godina iz Leicestera došao u njemački klub, u 193 utakmice je postigao 98, a namjestio 42 gola.