SJAJNA ZAVRŠNICA: Igrač plaćen 100 milijuna eura zabio za United u debiju protiv Arsenala

U finišu prijelaznog roka Manchester United je odlučio dovesti Antonya iz Ajaxa u mega transferu koji je iznosio čak 95 milijuna eura. Mladi brazilski ofenzivac već se počeo isplaćivati.

Naime, samo pet dana kasnije lijepo je zabio gol za 1:0 u derbiju šestog kola Premiershipa protiv Arsenala, koji je pobijedio u svih pet dosadašnjih utakmica.

Bruno Fernandes je krasno s centra odigrao za Sancha, koji je bio srušen, ali je sudac Tierney pustio prednost. Slijedilo je proigravanje za Rashforda, koji je odlično produžio na desno krilo za Antonyja. On je lijepu akciju Uniteda savršeno završio udarcem ljevicom u suprotnu malu mrežu. Antony je, naravno, euforično proslavio gol kojim se savršeno predstavio Old Traffordu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ANTONYJEV GOL U DEBIJU ZA UNITED

Arsenal je potom izjednačio preko Sake u 60. minuti, ali samo nakon šest minuta ukazao se Marcus Rashford koji vraća vodstvo Unitedu. Isti igrač postavlja konačnih 3:1 u 75. minuti.

Arsenalu je ovo prvi poraz u prvenstvu dok je United na četiri pobjede u nizu.