SJAJNO: Gospodski potezi Ronalda i vratara Chieva nakon utakmice!

Počela je Serie A, aktualni prvak Juventusa je puno teže nego je bilo očekivano svladao Chievo. Iako su favorizirani gosti poveli preko Samija Khedira već u trećoj minuti, domaćin se uspio vratiti i okrenuti susret. Stepinski je izjednačio, da bi Giaccherini iz kaznenog udarca doveo domaće u vodstvo 2:1.

Juve je krenuo na sve ili ništa i isplatilo im se, prvo Bani nakon kornera skrenuo loptu u vlastitu mrežu da bi onda krenula totalna invazija na gol Chieva. Prvo je Mandžukić zabio pogodak, ali je on opravdano poništen zbog prekršaja Cristiana na vrataru Sorrentinu kojeg se potom iznijeli na nosilima.

Vrijedna tri boda prvaku je donio Bernardeschi, igrala se treća minuta sudačke nadoknade. No, vratimo se okršaju Ronalda i čuvara mreže kluba iz Verone.

Sorrentino se bacio u noge Ronaldu da bi sprječio debitantski pogodak i teško je stradao. Slomljen mu je nos i otpremljen je u bolnicu na snimanje i krpanje. Nedugo zatim je otkrio kako mu se Portugalac javio i poželio mu brz oporavak.

39-godišnjak je uzvratio na isti način i na društvenoj mreži se zahvalio sedmici Juventusa. Stavio je sliku upravo tog događaja i napisao: „Hvala legendo!“

OČAJNI REAL: JE LI OVO MOGUĆE? ‘KRALJEVI’ ĆE SPISKASTI 60 MILIJUNA EURA NA OVOG IGRAČA!