SKANDAL NA UTAKMICI BARCELONE: Pique rukom spasio čisti gol, VAR se nije ni uključio!

Izgleda kako je Barcelona napokon prodisala dolaskom legendarnog Xavija. Naime, katalonski div jučer je svladao Villarreal u gostima, ali nakon utakmice piše se o sudačkom pogurancu.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a u sedmoj minuti utakmice dogodila se velika pogreška glavnog suca i VAR sobe. Villarrealov Danjuma je tada bio u stopostotnoj šansi i išao je sam pred vratara Barcelone Ter Stegena i pucao. Lopta je išla prema mreži no ukazao se branič Barcelone Gerard Pique koji je uklizao i rukom spriječio da ona uđe u mrežu.

Igrači Villarreala burno su protestirali, tražili su penal i crveni karton za Piquea, no sudac Grado je samo odmahnuo i pokazao da se igra dalje. Iako se radilo o očitom igranju rukom, nije se oglasio niti VAR.

Barca je na kraju slavila 3:1 golovima De Jonga, Depaya i Coutinha dok je utješni gol za domaćine postigao 22-godišnji veznjak Samuel Chukwueze koji dolazi iz Nigerije.

TI SI NOGOMETNI BOG: POGLEDAJTE NESEBIČNU ASISTENCIJU MODRIĆA ZA VINICIUSA JUNIORA!