Skandal u srpskom nogometu: Predali susret u 6. minuti, razlog je nevjerojatan

Nevjerojatne scene u srpskom nogometu. Utakmicu druge lige trebali su u Kragujevcu odigrati lider Radnički protiv Borca iz Čačka. No, utakmica je prekinuta već u 6. minuti. Razlog je više nego bizaran. Gosti su ostali sa šest igrača u polju i sudac je po pravilima morao prekinuti dvoboj.

Momčad Borca je na teren izašla sa šest igrača u polju i s golmanom, a kako se u 6. minuti ozlijedio igrač Stefan Bojović, sudac Danilo Jerinić je morao odsvirati kraj.

Utakmica će biti registrirana 3:0 za Radnički, a srpski mediji pišu o novoj sramoti tamošnjeg nogometa.

Radnički se trenutno nalazi na prvom mjestu tablice sa 55 bodova, a isti broj bodova ima Kabel Novi Sad. No, Radnički će dobiti tri boda za stolom pa su tako jednom nogom već u prvoj ligi. Do kraja prvenstva ostalo je još sedam utakmica.