SKANDAL U TIRANI: Albanski navijači napali Poljake nakon pogotka…

Poljska je u osmom kolu europskih kvalifikacija za SP u Kataru kao gost svladala Albaniju s minimalnih 1:0. Poljaci su tako preskočili Albance na tablici te će vrlo vjerojatno otići u dodatne kvalifikacije dok je na prvom mjestu moćna Engleska.

Pogodak odluke dao je Karol Swiderski, i to u 77. minuti. No, nakon toga nastao je kaos i prekid utakmice. Do izgreda navijača je došlo nakon što je Poljska povela 1:0 golom Karola Swiderskog u 78. minuti. Slavlje gostujuće momčadi prekinuli su domaći navijači bacajući boce i predmete na travnjak.

Susret je zbog izgreda bio prekinut više od 15 minuta, a nakon toga odrađen je finiš utakmice i rezultat se nije mijenjao. Poljaci sada imaju gostovanje kod Andore gdje bi trebali upisati nova tri boda, a nakon toga će ugostiti Mađarsku.