SKANDALOZNI POTEZ BAD BLUE BOYSA: Pogledajte što su napravili nakon utakmice

Petak nekako netipičan dan za derbi između Hajduka i Dinama, ali i to smo doživjeli baš ove sezone u sklopu 14. kola HNL-a.

Najveći hrvatski derbi završio je remijem 1:1. Splićani su poveli golom Livaje u 27. minuti nakon asistencije Melnjaka, a u drugom poluvremenu na 1:1 postavio je Bruno Petković nakon što je realizirao najstrožu kaznu.

Utakmica je nekoliko puta prekidana zbog bakljade Torcide, a nakon utakmice gostujući navijači zapalili su nekoliko stolica u svom sektoru.

Također sramotni potez napravila je i Torcida. Naime, tijekom utakmice su se našli neki transparenti Dinamovih navijača, navijača iz Srbije, Engleske, Nizozemske… Nakon toga su zapaljeni uz poruku: “Nepoznate mračne sjene”.