SLAŽETE LI SE S NJIM? Evo što je izbornik Dalić rekao nakon poraza od Portugala!

Hrvatska je u susretu 1. kola skupine 1 Lige nacija A izgubila u Lisabonu od Portugala 2:1. Domaćini su poveli golom Dioga Dalota u 7. minuti, a na 2:0 povisio je Cristiano Ronaldo u 34. minuti susreta. Hrvatska se u igru vratila autogolom Dalota u 41. minuti, ali više od toga nije mogla. Utakmicu su komentirali izbornik Hrvatske i igrači.

“Imali smo loš ulazak u utakmicu. Imali smo greške u fazama koje smo vježbali na treningu. Portugal je brz, okomit i opasan. Kod nas je puno upitnika, slažemo neku novu priču. Nešto pokušavamo. Žao mi je da nismo na kraju zabili gol. Treba vremena za novi sustav.

Imali smo samo dva treninga. Zato je bilo sporih reakcija. Mislim da je ovo način na koji ćemo igrati dalje. Mislim da nam samo nedostaje još dubine i okomotosti. Pongračića sam mijenjao zbog nekih reakcija, pogotovo loše reakcije kod prvog gola. Nije samo on, svi drugi su morali bolje reagirati.

Matanović je na treningu pokazao da zaslužuje igrati. Napada loptu, što nama treba. Skoro je i zabio gol. Vidjet ćemo u sljedećoj utakmici kakav će biti sustav. Važan nam je razultat. Imamo perspektivu, treba ovim mladim igraima dati šansu. Trebaju samo raditi. Imamo moć, kvalitetu i možemo igrati”, rekao je Zlatko Dalić za Novu TV.

Za analizu utakmice Belgija – Izrael kliknite OVDJE.