SLUŽBENO POTVRĐENO: Hajduk se riješio ove trojice igrača!

Hajduk Split danas je putem svoje službene web stranice objavio neke zanimljivosti vezane za igrački kadar.

Naime, Splićani su potvrdili kako Umut Nayir, Darko Todorović i Nihad Mujakić više nisu članovi Hajduka. Klub je danas potvrdio da se trojac koji je u Splitu bio na posudbi vraća u svoje matične klubove.

“HNK Hajduk neće aktivirati opciju otkupa s Umutom Nayirom, Darkom Todorovićem i Nihadom Mujakićem. Klub im se ovom prilikom zahvaljuje na svemu te im želi mnogo sreće, uspjeha i zdravlja u nastavku karijere”, poručili su s Poljuda.

Podsjetimo, stoper Nihad Mujakić priključio se Hajduku na pripremama u Turskoj, u siječnju 2020. godine iz belgijskog KV Kortrijka, a za Hajduk je odigrao ukupno 30 službenih utakmica. Mujakić je napravio eksces u utakmici protiv Slaven Belupa u 21. kolu (2:2), kada je opalio šamar Karlu Luliću, ostavio Hajduk pola sata s igračem manje u važnom ogledu te zaradio dvije utakmice suspenzije.

Desni bek Darko Todorović na Poljud je došao u kolovozu 2020. godine iz austrijskog Red Bull Salzburga. Nastupio je u 29 službenih utakmica, a pritom je upisao dvije asistencije.

Napadač Umut Nayir stigao je u listopadu 2020. godine iz turskog Bešiktaša. Nastupio je u 26 službenih utakmica, postigao je šest pogodaka te svom učinku pridodao jednu asistenciju. S Umutovim odlaskom veću minutažu trebao bi dobiti mladi napadač Marin Ljubičić.