ŠOK NA MARAKANI: Crvena Zvezda nakon komičnog autogola ostala bez Lige prvaka!

Srpski prvak Crvena Zvezda ni treću sezonu zaredom neće ući u grupnu fazu Lige prvaka. Ovog puta koban je bio izraelski Maccabi Haifa.

Prvi susret u Izraelu završio je slavljem Maccabija 3:2 nakon što su kreirali veliki preokret. Naime, na prvom poluvremenu Zvezda je imala vodstvo 2:1. A večeras je srpski prvak ponovio rezultat iz prvog poluvremena prve utakmice te je opet imao vodstvo 2:1.

U drugom dijelu gledali smo relativno miran susret, bez puno uzbuđenja, a onda je u 90. minuti Milan Pavkov loše reagirao nakon jednog ubačaja Izraelaca i matirao svog vratara neobranjivim autogol. Zvezda se tako oprostila od Lige prvaka.

Treba priznati kako su Izraelci bili bliže novom golu nego domaća ekipa koja se odlučila na ziheraški pristup, a na kraju ih je to i koštalo. Crvena Zvezda će ove sezone barem igrati grupnu fazu Europske lige.