ŠOKANTNE SCENE U POZNATOJ LIGI: Predsjednik kluba utrčao na teren i nokautirao suca!

Sramotne scene vidjeli smo nakon ligaške utakmice Ankaragücüa i Rizespora (1:1) u turskom prvenstvu.

Predsjednik Ankaragücüa Faruk Koca ušao je na travnjak nakon utakmice i šakom u lice udario suca Umuta Melera. Nakon što je sudac završio na tlu, a onda i pretrpio još nekoliko udaraca nogom, umiješali su se iz oba kluba i spriječili daljnje napade.

Sudac je uz jake mjere osiguranja odveden u svlačionicu, a kamere su zabilježile hematom ispod njegovog lijevog oka. Na teren su utrčali i navijači Ankaragücüa, a dio njih skandirao je predsjedniku kluba. Zaštitari su raščistili situaciju.

Ankaragücü je vodio 1:0 od 14. minute, nakon gola koji je zabio Olimpiu Morutan. U 50. minuti isključen je Ali Sowe, a u 90+5. gostujući igrač Emirhan Topcu. Dvije minute kasnije Adolfo Gaich pogodio je za Rizanspor i podjelu bodova.