ŠOKANTNI PORAZ: PSG kod kuće izgubio od predzadnje momčadi!

Bogati i moćni PSG nastavlja šokirati svoje navijače, ali i nogometni svijet. Aktualni francuski prvak i europski viceprvak doživio je na svom stadionu nevjerojatni poraz večeras.

Naime, Pochettino i njegovi momci ugostili su Nantes koji je uoči utakmice bio predzadnji klub na tablici francuskog prvenstva. Gosti su došli vjerojatno uz razmišljanje kako izbjeći golijadu, a na kraju su kreirali nevjerojatnu senzaciju.

Nantes je slavo 2:1 i tako vratio nadu što se tiče ostanka u elitnom razredu francuskog nogometa. No, početa je bio jako loš. PSG je poveo u 42. minuti preko Draxlera, a u drugom poluvremenu vidjeli smo pravi preokret. Mladi napadač Randal Kolo zabio je u 59. minuti za 1:1, a konačnih 2:1 za Nantes postavio je Moses Simon.

Osim Nantesa sretni će biti prvoplasirani Lille te Lyon. Naime, Lille je imao teško gostovanje kod Monaca ali su barem uzemi bod u remiju bez golova. Do remija je došao i Lyon koji je odigrao 1:1 kod Reimsa.

Na vrhu tablice i dalje se nalazi Lille (63) koji ima tri boda više od PSG-a i Lyona. Na četvrtom mjestu je Monaco koji ima 56.