Španjolci pitali Modrića kako je moguće da tako dobro igra s 36 godina. Evo odgovora!

U skupini D u međusobnom dvoboju u Madridu Real i Inter borili za prvo mjesto na ljestvici. Talijanskom prvaku je trebala pobjeda za skok na tron, no već od 17. minute Inter je bio u minusu.

Sjajno je, tada, s petnaestak metara suparničku mrežu naciljao Toni Kroos. Bio je to, ujedno, tisućiti pogodak Reala u povijesti Kupa prvaka / Lige prvaka.

Kao i u prvom međusobnom susretu na San Siru, Inter nije igrao loše i imao je brojne prilike, ali su sve ostale neiskorištene. Potom je u 64. minuti pocrvenio gostujući igrač Barrella, a konačnih 2-0 postavio je Marco Asensio u 79. minuti.

Real je u ovom ogledu kapetanski vodio hrvatski reprezentativac Luka Modrić koji je upisao veliki jubilej, stotu utakmicu u karijeri u Ligi prvaka. Time je postao prvi Hrvat u povijesti s takvim dosegom. Modrić je odigrao svih 90 minuta.

Nakon utakmice Luka Modrić je dao izjavu za španjolske medije i osvrnuo se na to da i s 36 godina igra fantastično. ”Godine nisu važne, važna je samo izvedba na terenu. Osjećam se kao da imam 30 godina”, kazao je kapetan Reala, prenosi Index.hr.

PRONAĐEN NOVI TRENER? NA KLUPU DINAMA DOLAZI POZNATO IME I SLOVENSKA LEGENDA!