Španjolski nogometaš plakao nakon utakmice. Rakitić mu prišao i sve oduševio

Sevilla je pobijedila Levante 3:2 u 33. kolu La Lige. Gosti su poveli golom Corone u 14. minuti, a Levante je izjednačio osam minuta kasnije golom Moralesa iz penala. U 27. minuti Jose Corona ponovo je bio strijelac za Sevillu.

U 71. minuti domaći kapetan Morales je opet dobio šansu iz penala, no ovaj put nije zabio. Sevilla je u 81. minuti golom Joulesa Koundéa povisila na 1:3, a Roberto Soldado u 87. minuti je zabio za konačnih 2:3.

Ovaj poraz gurnuo je Levante šest bodova ispod crte u borbi za ostanak. Levante je trenutno 19. momčad La Lige, a 17. Cadiz mu bježi šest bodova pet kola prije kraja. Sve to jako je pogodilo domaćeg kapetana Josea Luisa Moralesa, koji se rasplakao. To je primijetio Ivan Rakitić, koji mu je prišao i počeo ga grliti i tješiti.

I ne samo to – Sevillin veznjak na Instagramu je objavio fotografiju kako tješi Moralesa uz poruku podrške. “Glavu gore, prijatelju, ti si ratnik! Veliki pozdrav”, napisao je bivši hrvatski reprezentativac u objavi.

Rakitićeva gesta oduševila je nogometne fanove na svim društvenim mrežama.