Spavaš li mirno, Soudani El Arabi? Pogledajte komičnu glumu na utakmici Celtica, Jozo Šimunović dobio žuti zbog protestiranja!

U Škotskoj nema mira bez obzira što je Celtic već osvojio naslov. U 33. kolu gostovali su kod Ross Countya, a utakmicu je obilježila komična gluma domaćeg nogometaša, Alexa Schalka…

Očajna gluma

Sudac Robertson je odlučio pokazati na bijelu točku nakon što se stoper Erik Sviatchenko približio, ne i dotaknuo Alexa Schalka. Uzalud protesti i uvjeravanja, sudac je vidio nešto što se nije dogodilo…

Igrala se 88. minuta, a Ross County je uspio izjednačiti na 2:2, nakon što je jedanaesterac realizirao Liam Boyce.

Bivši dinamovac Jozo Šimunović odigrao je svih  90 minuta, a zbog protestiranja zbog komičnog penala, zaradio je žuti karton.