SPEKTAKL U LA LIGI: Vratar zabio za remi u sudačkoj nadoknadi!

Jučerašnje utakmice 28. kola La Lige donijele su nekoliko vrlo zanimljivih situacija, a jedna od njih je svakako pogodak vratara u 94. minuti!

Sevilla na nogama

Navijači Seville dugo će pamtiti raritet koji se dogodio na jučerašnjem gostovanju kod Valladolida.  Domaćin je došao u vodstvo u 44. minuti golom Fabiana Orellane iz kaznenog udarca. Na žalost po Sevillu, s tim se rezulatom ušlo i u sudačku nadoknadu u Valladolidu je već počelo slavlje zbog važna tri boda.

No tad na scenu stupa vratar Seville Markoanac Yassine Bounou, poznatiji pod nadimkom Bono.

U 94. minuti Sevilla je izvela korner i svi su njeni igrači, uključujući i vratara došli u protivničk šesnaesterac. Lopta je kružila po šesnaestercu, a Jules Kounde uspio je odložiti loptu Boni koji ljevicom zakucao loptu u mrežu za konačnih 1:1.

Sevilla je trenutno na četvrtom mjestu La Lige dok je Valladolid 16.