SRAMOTNI PEP GUARDIOLA: Pogledajte kakav cirkus izvodi dok gubi od Luton Towna!

Čini se kako je mnogim poznatim trenerima teško ostati normalan kada utakmica ne ide kako su zamišljali. To nam je danas pokazao Pep Guardiola kojeg velik dio nogometnih fanova smatra najboljim trenerom današnjice.

Naime, njegov Manchester City danas je preokretom kod Luton Towna 2:1 napokon došao do pobjede u prvenstvu. Uoči tog susreta ‘Građani’ su imali niz od čak tri remija i jednog poraza. No, Pep je bio jako nervozan nakon prvih 45 minuta.

Luton je poveo u samoj završnici prvog poluvremena kada je Adebayo (45+2) glavom spustio loptu u mrežu, no u razdoblju od samo tri minute u nastavku City je s dva gola kreirao preokret. Prvo je Bernardo Silva (62) preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio za 1:1, da bi Grealish (65) iskoristio asistenciju Alvareza za konačnih 2:1.

Navijačima Lutona je zasmetalo ponašanje Pepa Guardiole i traže da Katalonac bude kažnjen zbog nekoliko ispada tijekom utakmice. Na poluvremenu je došao do četvrtog suca, unosio mu se u lice i prijetio mu, a nakon što je City zabio drugi gol, Guardiola je poljupcima provocirao navijače domaće ekipe.

Navijači Lutona traže od FA da naknadno kazni Guardiolu, baš kao što je kaznio i trenera Arsenala Artetu, koji je, također protiv Lutona, gol za pobjedu u 97. minuti proslavio za po njih neprihvatljiv način.