Srbi srušili rekord za najdulju VAR provjeru ikada?

U drugom kolu srpske Superlige, najvišem rangu tamošnjeg nogometa, Radnik Surdulica s krajnjeg juga zemlje dočekao je Spartak iz Subotice, klub koje je u ulozi trenera na daleko gostovanje doveo legendarni ruski napadač Aleksandr Keržakov. Radnik je na kraju slavio s 2:0.

Konačni rezultat postavio je napadač Vukašin Bogdanović golom u 58. minuti, nakon što je najbrže stigao do jedne odbijene lopte nakon obrane Spartakovog golmana. Bogdanović je proslavio gol, ali tada se uključila VAR soba koja je nevjerojatnih 13 minuta provjeravala je li Bogdanović prilikom upućivanja prvog udarca bio u zaleđu.

Pogodak je na kraju priznat, a istovremeno je možda postavljen i rekord za najdulju provjeru VAR sudaca ikada. Bogdanovićev sporni pogodak možete pogledati nakon otprilike dvije minute priloženog videa.

NITKO KAO DINAMO ZAGREB: POGLEDAJTE ŠTO JE NAJVEĆI HRVATSKI KLUB OSTVARIO PROLASKOM PROTIV ASTANE!