SRUŠEN REKORD: Dinamo prestigao United i upisao se u europsku povijest!

Modri nakon prvog poluvremena u zadnjem kolu Europsku lige imaju vodstvo od 2:0 protiv CSKA. Nakon što u prve 33 minute nisu primili pogodak, hrvatski prvak je srušio Uefin rekord i dostigao engleskog velikana Manchester Uniteda.

Crveni vragovi u sezoni 2010/2011 nisu inkasirali gol čak 483 minute, Dinamo je to uspio nadmašiti te se tako upisao zlatnim slovima u povijest europskih natjecanja. Zagrepčani su u skupini s Feyenoordom, CSKA Moskvom i Wolfsbergerom sačuvali svoju mrežu više od pet utakmica, četiri dvoboja je odradio prvi vratar Vatrenih Dominik Livaković, a jednu utakmicu pričuvni golman Danijel Zagorac.

Srušen je i još jedan velikan, talijanski Juventus, Stara dama nije primila zgoditak 479 minuta kada je na vratima stajao legendarni Gianluigi Buffon. Ostaje za vidjeti može li Dinamo izdržati do kraja utakmice bez primljenog gola, tada bi postali jedina ekipa u povijesti Europske lige ili Lige prvaka koja je prošla skupinu uz netaknutu mrežu.

Treba svakako čestitati Dominiku Livakoviću te užoj obrani koju čine Gvardiol, Theophile, Stojanović i ostali.

KAKO OVO ODBITI? ZINEDINE ZIDANE GA OSOBNO NAZVAO I ZAMOLIO DA PRIJEĐE U REAL MADRID!