ŠTA JE OVO? Pogledajte nevjerojatni pogodak Dinamovog juniora u pobjedi nad Olimpijom!

Hrvatski prvak Dinamo danas je odigrao prvu pripremnu utakmicu. Bio je to dvoboj protiv slovenske Olimpije, a Modri su slavili 2:1. Golove su postigli Ćuže i Šitum.

Strijelci za hrvatskog prvaka bili su Mario Šitum s bijele točke i Mario Ćuže sjajnim potezom dvadestak minuta kasnije. Trener Nenad Bjelica isprobao je dva potpuno različita sastava, a sva tri gola na utakmici pala su u drugom poluvremenu.

U 55. minuti susreta u kaznenom prostoru prekršaj na Andriću donio je Dinamu kazneni udarac, a Šitum je mirno prizemnu pospremio u mrežu Olimpije za 1:0. U 67. minuti susreta i gosti su proslavili pogodak. Menalo je utrčao s loptom u kazneni prostor, pucao s nekih 14 metara, njegov udarac obranio je Horkaš, ali je zatim Kadrić iz blizine zabio za 1:1. Tek par minuta nakon toga vidjeli smo majstorski potez, a na 2:1 postavio je Ćuže. Franjić je iskosa s lijeve strane ubacio, netko od slovenskih igrača izbio loptu iz kaznenog prostora, a zatim Ćuže silovito odapeo s više od 25 metara i zatresao mrežu Olimpije.

Do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata. Ćužeovu golčinu pogledajte u videu ispod. Pogodak Ćužea je na 1:21:50.

AGENT DANIJA OLMA OTKRIO: EVO ZA KOLIKI IZNOS ĆE OLMO OTIĆI IZ DINAMA!