STIGLA POTVRDA: Hajduk je danas teško oštećen u Zagrebu!

Lokomotiva i Hajduk odigrali su spektakularnu utakmicu 19. kola HNL-a. U ludoj i uzbudljivoj utakmici punoj preokreta rezultat je na kraju glasio 3:3.

Lokomotiva je povela autogolom Eleza u 11. minuti, da bi Hajduk izjednačio u 33. krasnim golom Livaje. Marić je u 63. vratio domaćine u vodstvo, a onda je u infarktnoj završnici Jan Mlakar golovima u 77. i 81. minuti potpuno okrenuo rezultat, prije nego što je Katić u 86. zabio još jedan autogol za 3:3.

U sudačkoj nadoknadi Stipe Biuk je ušao u šesnaesterac u duelu s Cipetićem, koji je ispred njega rukom odnio loptu. Igrači Hajduka tražili su penal, ali je sudac Tihomir Pejin nakon kratke konzultacije s VAR sobom pustio da se nastavi igra. Hajdukovi igrači protestirali su zbog takve odluke, a njihovu frustraciju su na Facebooku podijelili i Hajdukovi navijači.

U Hajduku su bijesni, smatraju da su teško oštećeni, a posebno su ljutiti jer VAR soba uopće nije pozvala glavnog suca Pejina da pogleda spornu situaciju.

Za komentar je Index.hr nazvao šefa hrvatskih sudaca Brunu Marića. Marić je za Index potvrdio da je Pejin pogriješio i da je Hajduk oštećen.

”Smatram da je sudac propustio suditi kazneni udarac za Hajduk. Nažalost, nije mu pomogao ni VAR. Ali ova situacija je vrlo kompleksna i nije korektno proizvoditi teorije zavjere. Osobito kada analiziram suđenje suca na današnjoj utakmici”, kratko je rekao Marić.

TOTALNA FLEGMA: KONAČNO SE OGLASIO TOLIKO SPOMINJANI MARKO LIVAJA!