ŠTO ĆE REĆI UEFA NA OVO? Pogledajte što su srpski navijači napravili slovenskim igračima!

U drugom kolu skupine C snage su odmjerili Slovenija i Srbija. Susret je završio remijem 1:1. Slovenci su poveli kada je zabio Žan Karničnik u 69. minuti, ali Srbi su izjednačili preko Luke Jovića u doslovno posljednjim sekundama utakmice u 95. minuti.

Kao i obično kada igra Srbija, na tribinama smo mogli vidjeti politička skandiranja i slično. Srpski navijači opet su radili scene kako se utakmica privodila kraju. U nekoliko navrata morao je rumunjski sudac Istvan Kovacs zaustaviti igru jer su srpski navijači čašama i ostalim predmetima gađali slovenske nogometaše uz aut-liniju.

“Ovo je kao u noćnom klubu nakon fajronta”, komentirao je HRT-ov novinar Stjepan Balog. Također, bacili su Srbi i nekoliko baklji u teren nakon što je Jović zabio gol za remi.

Srpski nogometni savez tražio je u srijedu velike kazne za albanske i hrvatske navijače koji su zajedno u Hamburgu skandirali “Ubij Srbina!” Pozvao je čak i jedan srpski novinar da se hrvatski i albanski navijači ugledaju na srpske.

Ostaje za vidjeti kako će sada reagirati na ponašanje vlastitih navijača ili je to ipak normalno…