ŠTO IZVODI REAL MADRID? Pogledajte kako su se ‘Kraljevi’ danas osramotili u prvenstvu!

Real Madrid će itekako pamtiti ovu sezonu. Već podosta čudna sezona dobila je neugodni nastavak u 2019. godini. Naime, Modrić i društvo upisali su šesti poraz u prvenstvu!

Na Santiago Bernabeuu puni plijen uzeo je Real Sociedad koji je slavio 0:2. Goste je u vodstvo doveo Willian Jose u 3. minuti iz jedanaesterca. Prekršaj za najstrožu kaznu napravio je Casemiro. U 83. minuti Pardo postiže drugi pogodak, a u ulozi asistenta našao se Willian Jose.  Dodajmo kako je dodatno otežan posao Realu napravio vlastiti igrač Lucas koji je u 61. minuti dobio drugi žuti karton.

Real je ovim porazom dodatno zakomplicirao situaciju u prvenstvu. Trenutno se nalaze na petom mjestu, a preskočio ih je ove sezone sjajni Deportivo Alaves koji ima bod više od Reala.

‘Kraljevi’ su se nakon teškog poraza kod Eibara (3:0) nekako vratili na pobjednički kolosijek. Upisali su pobjede protiv Valencije, Huesce i Rayo Vallecana uz gol razliku 4:0. No, izgleda kako su se dolaskom Nove godine vratili stari problemi. Solari i njegovi izabranici nesretno su ispustili pobjedu kod Villarreala prije tri dana, a danas su doživjeli pravu šamarčinu pred svojim navijačima.

Zaista je teško očekivati da će Solari ostati na klupi Reala…

STIGLA REAKCIJA IZ KLUBA: BAYERN OŠTRO KAZNIO FRANCKA RIBERYJA!

Mo Salah poslao Dejanu Lovrenu odličnu čestitku za Novu godinu!