ŠTO JE S GLAVOM? Stoper Hajduka opalio šamarčinu protivniku pa zaradio crveni karton!

Hajduk u ovim trenucima igra zaostalu prvenstvu utakmicu protiv Slaven Belupa i gubi 1:2. Susret je zasjenio incident iz 41. minute kada je stoper Bijelih Nihad Mujakić zaradio izravni crveni karton nakon što je udario Karla Lulića.

BiH branič se sukobio s Lulićem kod aut linije, Lulić mu se unio u lice a ovaj nije previše razmišljao pa je opalio šamarčinu Belupovom igraču i nakon pregleda VAR-a dobio izravni crveni karton. Glavni sudac Goran Pečarić je potpuno ispravno postupio.

Mujakić je ovim vrlo nesmotrenim potezom ostavio suigrače do kraja susreta na cjedilu i morat će igrati s igračem manje cijelo drugo poluvrijeme. Inače, strijelac za vodstvo domaćih je bio turski napadač Umut Nayir u 22. minuti. Nakon toga je utakmicu preokrenio iskusni Ivan Krstanović s dva pogotka u 65. minuti te četiri minute kasnije.