ŠTO KAŽETE NA OVO? Torcida poslala brutalnu poruku sucima!

Hajduk je u 18. kolu SuperSport HNL-a pobijedio Šibenik 2:1 golom Marka Livaje u 85. minuti i došao na samo četiri boda zaostatka za Dinamom, koji ima i utakmicu manje.

Torcida je utakmicu pratila s istočne tribine jer je Hajduk bio kažnjen zatvaranjem sjevera, a sredinom prvog poluvremena najžešći Hajdukovi navijači istaknuli su poruku.

“Penal kojemu se cili svit smije nama nije ništa novo. Podobni sude, igraju prljave igre, a vodi ih najveće govno”, pisalo je na transparentu koji je bio usmjeren prema sudačkoj organizaciji na čelu s Brunom Marićem te je bio aluzija na neku od prijašnjih utakmica Hajduka u ovoj sezoni.

Na Poljudu je inače bilo oko 10.000 navijača koji su došli unatoč neugodnom vremenu u Splitu, u kojem je padala jaka kiša nošena još jačim vjetrom. Šibenik je poveo u 13. minuti golom Araija, Kalik je izjednačio u 45., a Livaja je pet minuta prije kraja iskoristio katastrofalnu pogrešku gostujuće obrane.