ŠTO KAŽETE NA OVOG TALENTA? Debitirao za austrijsku u21 reprezentaciju pa poručio: ‘Mogu igrati i za Hrvatsku i BiH’

Austrijski napadač Leon Grgić debitirao je u subotu za austrijsku U21 reprezentaciju kada je njegova momčad pobijedila 2-0 Bosnu i Hercegovinu u kvalifikacijama za U21 Euro.

Nakon utakmice Grgić je za SportSport.ba dao kratku izjavu u kojoj je spomenuo i igranje za reprezentaciju Hrvatske.

“Mogu igrati za Austriju, Hrvatsku i BiH. Dosad sam igrao za Austriju, zasad ću tu i ostati. Ovo mi je bio prvi nastup za U21 i bilo je top,” rekao je Grgić.

Naime, Grgićev otac je Hrvat iz Bosne i Hercegovine, stoga mladom napadaču a raspolaganju stoje čak tri reprezentacije, Hrvatska, BiH i Austrija.

HNS bi na 18-godišnjeg nogometaša trebao dobro obratiti pozornost s obzirom na to da je u novu sezonu ušao odlično.

Grgić je prošle subote za Sturm iz Graza ušao u 63. minuti kada je protiv Tirola rezultat bio 2-2. Samo tri minute kasnije Grgić je postigao pogodak i odveo momčad u vodstvo, da bi u 76. minuti zabio i drugi pogodak i time zaključio utakmicu.

Za analizu utakmice Njemačka – Mađarska kliknite OVDJE.