ŠTO KAŽETE NA OVU SITUACIJU? Evo kako se zakomplicirala naša skupina!

Mora se priznati kako je Hrvatska doživjela šokantni poraz u Budimpešti na gostovanju kod Mađarske. Naši susjedi sasvim zasluženo su slavili 2:1 i tako zakomplicirali stanje u skupini.

A sve je krenulo idealno. Vatreni su poveli preko Rebića u 13. minuti nakon asistencije Kramarića. No, Mađari su izjednačili u 34. minuti preko Adama Szalaija, suigrača našeg Kramarića iz Hoffenheima.

Junak utakmice svakako je Mate Patkai, koji je postigao pobjednički pogodak u 73. minuti. No, što sad ovo znači za Hrvatsku? Nakon dvije odigrane utakmice naši se nalaze na četvrtom mjestu! Naravno, ne treba previše strahovati jer po tri boda imaju Slovačka, Mađarska i Wales. Ali, Velšani imaju utakmicu manje.

Mnoge navijače brine što Hrvatska ne izgleda dobro na terenu. Očito smo puno toga izgubili onim trijumfom u Rusiji prošlog ljeta, a novi igrači još uvijek nisu pokazali zašto baš trebaju biti pozvani među Vatrene. Preslabo, zar ne?

Također neki strahuju kako bi se mogao ponoviti onaj scenarij iz 2000. godine kada se održalo Europsko prvenstvo na kojem naši nisu igrali. To je jedino Europsko prvenstvo na kojem nije igrala Hrvatska. Trebamo li zaista strahovati?

Iduću utakmicu naši nogometaši igraju protiv Walesa, a taj dvoboj na rasporedu je 8. lipnja. To je utakmica koju jednostavno moramo pobijediti, a i moramo se nadati da će Azerbajdžan nekome uzeti bod jer u Maksimiru su pokazali kako su sposobni za tako nešto.

KATALONCI JAVLJAJU: BARCA U PREGOVORIMA SA SJAJNIM NAPADAČEM EINTRACHTA I NADOLAZEĆOM ZVIJEZDOM SVJETSKOG NOGOMETA!

GDJE BAŠ ON? Evo kojeg igrača Mađari smatraju najslabijom karikom Vatrenih!