ŠTO SE DOGAĐA U ITALIJI? Pogledajte još jedan nevjerojatni promašaj!

Juventus je bez problema odradio posao protiv Leccea u sklopu 28. kola talijanske Serie A. Sarri i njegovi izabranici slavili su 4:0, ali golova je zaista moglo biti mnogo više. No, igrači Juventusa promašivali su nemoguće prilike.

‘Stara dama’ je imala čak 23 šuteva prema vratima gostiju, a posjed lopte bio im je na izvrsnih 63%. No, pri dio utakmice završio je 0:0! Prvo je nevjerojatne prilike promašio Cristiano Ronaldo, a u 43. minuti osramotio se 26-godišnji ofenzivac Federico Bernardeschi.

Juve je po tko zna koji put krenuo s napadom na Lecce, a nakon ubačaja s lijeve strane svi su vidjeli loptu u golu. No, Bernardeschi je uspio promašiti potpuno prazan gol lansiravši loptu na tribine.

Bernardeschi je u Juve stigao iz Fioretnine u ljeto 2017. godine za čak 40 milijuna eura, a ove sezone nije uspio postići pogodak u prvenstvu iako je upisao čak 19 utakmica. Jedini gol ove sezone pao je u Ligi prvaka protiv Bayer Leverkusena. Kako sada stvari stoje u pitanju je ozbiljni flop Juventusa.

Ipak, o ovom promašaju neće se puno pričati jer su igrači Juventusa odradili posao u drugom poluvremenu. Vidjeli smo čak četiri različita strijelca: Paulo Dybala, Cristiano Ronaldo, Gonzalo Higuain i Matthijs de Ligt. Zanimljivo, CR je imao čak dvije asistencije. Juve je ovom pobjedom pobjegao na +7 Laziju koji ipak ima utakmicu manje.