ŠTO SE OVDJE DOGODILO? Bayern Munchen nanio Zvezdi najteži poraz ikad

Danas smo u Ligi prvaka vidjeli ukupno 25 golova, a vatreno je bilo u Beogradu gdje je Bayern Munchen razbio Crvenu Zvezdu, srpskog prvaka. Zvezda je tako doživjela najteži poraz u europskim natjecanjima u klupskoj povijesti.

U prvih 45 minuta njemački prvak je zabio samo jedan gol preko Goretzke, ali je u drugom dijelu u 14 minuta, od 53. do 68., Lewandowski uspio zabiti čak četiri gola. Postao je time prvi nogometaš u povijesti Lige prvaka koji je zabio četiri gola u razmaku od samo 14 minuta. Prije četiri godine je zabio četiri gola u samo devet minuta, ali u Bundesligi. Ove sezone je u pet utakmica Lige prvaka postigao čak deset pogodaka.

Konačan rezultat postavio je Tolisso u 90. minuti na asistenciju Perišića. Bayern je ovom pobjedom osvojio skupinu, Tottenham koji je preokretom 4:2 pobijedio Olympiakos je drugi, a Zvezda će u posljednjem kolu u Grčkoj loviti remi za prolazak u Europa ligu.

OVO SE TEŠKO ODBIJA: DINAMO PRIMIO PONUDU TEŠKU 15 MILIJUNA EURA ZA VEZNJAKA!