STOPER LUKA: Pogledajte kako je Modrić ostao sam i briljantno spasio gol!

Real Madrid uprskao je sve dobro što je napravio pobijedivši Barcelonu u El Clasicu. Madriđani su jedan tjedan potrajali na prvom mjestu La Lige na koje se nakon 27. kola vratila Barcelona. Modrić je igrao do 79. minute, a onda je umjesto njega ušao mladi veznjak Valverde.

Katalonci su u subotu golom Lionela Messija iz penala nekako slomili Real Sociedad, dok je Real dan kasnije izgubio u Sevilli kod Betisa. Betis, koji je u donjem dijeli tablice slavio je 2-1 golom nekadašnje nade Barcelone Tella.

Mogao je Betis zabiti drugi gol i ranije, točnije u 55. minuti kada je imao kontru 2 na 1, a u kojoj je svoje obrambene vještine iskazao Luka Modrić. Hrvatski kapetan ostao je posljednji čovjek Realove obrane prateći kontru u kojoj je Joaquin zaobišao Courtoisa i potom vratio loptu u peterac, ali Modrić ju je uspio odbiti. Čak i da nije, ispala bi to vjerojatno propuštena prilika za domaćina jer ta je lopta išla pream aut-liniji, daleko od Joaquinova suigrača kojemu je dodavao. No, sam Lukin sprint u obrani spasio je gol.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

Modrić je na travnjaku ostao do 79. minute, a realovce već za četiri dana, u petak, čeka domaći ogled s Eibarom.

POZNATI PORTAL TVRDI: NIKO KOVAČ PREUZIMA KLUPU NJEMAČKOG PRVOLIGAŠA!

BJELICA IPAK ODLAZI? Trener Dinama je s ovim razočarao navijače!