STRAŠNA UTAKMICA: Preokret iz 2 u1 na utakmici Lazija i Intera!

Fantastični utakmicu odigrali su nogometaši Lazija i Intera. Ipak, sva tri boda uzeo je rimski Lazio koji je pobjedom skočio na drugo mjesto talijanske Serie A.

U prvom dijelu vidjeli smo vrlo izjednačeni dvoboj, ali na samom kraju poluvremena ukazao se Ashley Young, veliko pojačanje Intera pristiglo iz engleskog Manchester Uniteda. Young je bio na pravom mjestu u pravo vrijeme nakon bombe Candreve i odbijanac je s 13, 14 metara zakucao u mrežu za 1:0 Intera.

Na početku drugog poluvremena dogodio se veliki šok za Contea i njegov Inter. Branič Intera, Stefan de Vrij, u 16-ercu gura Immobilea te sudac pokazuje na udarac s bijele točke. Naravno, jedanaesterac je uspješno realizirao prvi topnik lige, Ciro Immobile.

A onda u 69. minuti se dogodio ključni trenutak utakmice. Gol za veliki preokret Lazija postigao je Sergej Milinković-Savić. Marcelo Brozović je prvi šut sjajno skinuo s crte, ali iz odbijene lopte Srbin nalazi rupu između Brozovića i vratara Padellija i pogađa za 2:1. Pogodak možete pogledati OVDJE.

TRANSFER ŽIVOTA: MARCELO BROZOVIĆ POTPISUJE ZA NAJVEĆI KLUB NA SVIJETU!?

SHOW U GORICI: Skandal na utakmici Gorica-Rijeka! Ovo morate vidjeti…