STRAVIČNA OZLJEDA: Pogledajte kako je Neymaru otišao zglob!

Brazilski majstor Neymar zaista je pravi pehist kada su u pitanju ozljede, jer izgleda kako se nesretni napadač opet ozlijedio u dresu francuskog PSG-a.

Aktualni francuski doprvak imao je gostovanje kod St.Ettienea koje su okrunili visokom pobjedom 3:1. Dvostruki strijelac bio je Marquinhos, dok je treći gol zabio Di Maria. Igračem utakmice vjerojatno će biti proglašen  čudesni Lionel Messi koji je imao Hat Trick u asistencijama. Utješni gol za domaćina postigao je Denis Bouanga.

No, dvoboj je obilježila velika nezgoda. Naime, u 84. minuti teško se ozlijedio Neymar koji je nespretno nakon jednog starta nagazio na protivničku nogu. No, prilikom starta njegov zglob se u potpunosti okrenuo.

Brazilac je jaukao od boli, a čak pet minuta mu se ukazivala pomoć na terenu. Umjesto njega je u igru ušao mladi Eric Dina. Komentatori utakmice bili su u nevjerici kada je režiser pokazao snimku nezgodnog slučaja.

KUGLICE SU ZAPLESALE: DOBILI SMO SPEKTAKULARNE DODATNE KVALIFIKACIJE ZA ODLAZAK U KATAR!