STVARNO JE U FORMI: Pogledajte što je danas napravio Marin Ljubičić!

Marin Ljubičić nastavlja s odličnim igrama u dresu LASK-a, koji ga je ove sezone posudio od Hajduka.

Mladi napadač je u prvoj utakmici u kupu zabio hat-trick, a onda je u susretu 1. kola austrijske Bundeslige asistirao za vodeći gol LASK-a, koji je pobijedio Austriju iz Klagenfurta 3:1. Kasnije je i zabio lijep gol.

Danas je na utakmici drugog kola ponovno bio efikasan. Ovog puta LASK je gostovao kod drugog najtrofejnijeg austrijskog kluba u povijesti, Austrije iz Beča. Završilo je 1:1. Gosti su poveli preko Ljubičića u 67. minuti na asistenciju Schmidta, ali je Gruber spasio bod domaćinu dvije minute prije kraja.

Ljubičić je tako nakon tri utakmice na učinku od pet golova i jedne asistencije. Time je već skoro premašio učinak iz cijele prošle sezone u Hajduku. Tada su mu za šest golova i tri asistencije trebale čak 34 utakmice.