STVARNO JE U VRHUNSKOJ FORMI: Pogledajte kako je Olmo zabio za Barcelonu treću utakmicu zaredom

U petom kolu španjolske La Lige Barcelona je slavila u katalonskom derbiju protiv Girone, prošlosezonskog iznenađenja.

Na gostovanju su već nakon 50 minuta vodili s uvjerljivih 3:0. Završilo je 4:1 za Barcelonu a strijelac trećeg pogotka Barcelone bio je Dani Olmo, bivši nogometaš Dinama koji se ove sezone pridružio Barceloni nakon transfera iz RB Leipziga za 55 milijuna eura.

U prvih pola sata utakmice nije bilo previše uzbuđenja, a onda je Barcelona iznenada slomila otpor Girone. Bljesak mladog Laminea Yamala donio je gostima prednost od 2:0. Sjajni Španjolac zatresao je mrežu Girone dva puta u razmaku od samo sedam minuta, točnije u 30. i 37. minuti.

Na početku drugog poluvremena Dani Olmo je dodao još jedan gol. Primio je loptu i snažnim udarcem iz teške pozicije matirao vratara Paula Gazzanigu. Olmu je to bio treći pogodak u jednako toliko nastupa od povratka u Barcelonu ovog ljeta. Pogledajte ga OVDJE.