SUCI, PA ŠTO TO RADITE? Pogledajte kako je sudac oštetio Inter na Poljudu!

HNL se vratio! I kako to biva odmah na početku smo dobili utakmicu koja je imala čudne odluke glavnog suca. U pitanju je dvoboj Hajduk – Inter, koji je završio pobjedom Splićana.

U prvih 45 minuta vidjeli smo jako izjednačen okršaj, a više razloga za slavlje imao je Inter iz Zaprešića. Inter je poveo na Poljudu nakon velike pogreške golmana Posavca. Mamut je snažno potegnuo iz slobodnog udarca, no vratar Hajduka je ovo morao obraniti.

Zanimljivo, pred sam kraj prvog poluvremena Mamut je mogao postati dvostruki strijelac. Potegnuo je sa 60 metara vidjevši da Posavec nije na svom mjestu, a golman se u posljednjem trenutku uspio vratiti i išćupati loptu ispod prečke. I odmah na startu drugog dijela spektakl kakav često viđamo u našem nogometu.

Od 55. do 60. minute se dogodilo zaista mnogo toga. Hajduk je odigrao odličnu akciju u kojoj je Juranović ubacio centaršut iako je izgledalo da je lopta izašla van. Potom je Jradi uputio dobar udarac ali na vratima se našao Nikola Soldo koji je čisti gol spasio rukom iako je i to bilo malo sumnjivo. Ipak, stigla je potvrda jer je sudac išao pregledavati snimku. VAR je ustanovio kako je to bio slučaj, nakon Juranovićevog dodavanja je Jradi pucao, Soldo je igrao rukom, Inter je dobio crveni, a Hajduk penal. Penal je izveo Catkaš, Matković je obranio, no penal se ponovio jer je Matković prije udarca otišao ispred gol-linije. Catkaš je bio precizan u drugom pokušaju i uspio izjednačiti rezultat”

Po komentarima se smatra kako je sudac utakmice itekako oštetio Inter jer je Juranovićeva lopta izašla van terena ali VAR to očito nije mogao najbolje vidjeti. Dakle, ruka ipak nije bila sporna, ali je Juranović koji je bio na granici s gol-autom. Lovrić je na kraju pokazao penal za Hajduk i crveni karton Soldi. No uslijedila je nova drama. Matković je obranio Caktašu, ali suci iz VAR sobe javili su da je prerano izašao prilikom izvođenja penala. Caktaš je dobio popravni iz kojeg je pogodio za 1-1.

Četvrti sudac potom je pokazao čak devet minuta sudačke nadoknade, a rekli bismo potpuno očekivano. U 97. minuti gol za pobjedu postigao je bugarski stoper Dimitrov. Što mislite, je li sudac pogurao Hajduk prema pobjedi???

STRAŠNE CIFRE: EVO KOLIKO SVJETSKE ZVIJEZDE ZARAĐUJU OD INSTAGRAMA, RONALDO NA PRVOM MJESTU!

TO SU PRAVE AMBICIJE: Šibenik sredio veliko pojačanje za novu sezonu!?