SUPER SLAV JE HIT NA OTOKU: Njegova momčad rastura u Championshipu, posjetio ga slavni engleski princ!

Dolazak bivšeg hrvatskog izbornika Slavena Bilića u WBA bio je pun pogodak za obje strane. Bilić je dobio priliku da okrene novu stranicu trenerskog posla nakon West Hama i umiru složi momčad koja će pokušati izboriti povratak u Premiership.

Zasada mu to sjajno ide, West Bromwich Albion nalazi se na čelnoj poziciji vrlo zahtjevnog Championshipa te u posljednje vrijeme zaista igraju sjajno. U zadnjih pet dvoboja WBA je ostvario četiri pobjede i samo jedan remi, u zadnjem kolu uvjerljivo su svladali Bristol 4:1 na domaćem terenu.

“Bio sam zadovoljan utakmicom od prve do posljednje minute. Čak i na početku drugog poluvremena, kada su oni imali petominutnu čaroliju, što ne možete zaustaviti. Patili smo sedam minuta, ali branili smo se kao momčad. To je ono što želim, da budemo vrhunski bez lopte”

Dobru atmosferu u klubu je dodatno popravio dolazak princa Williama u sklopu kampanje “Glavu gore” koja promovira značaj borbe za mentalno zdravlje. Zaključno, navijači jednog od najstarijih engleskih kluba su vrlo zadovoljni igrama ljubimaca i Slavenom Bilićem, WBA ima odlične šanse da iduće godine ponovno izbore ulazak u elitu.

SLUŽBENO: Evo tko će prenositi Europsko prvenstvo 2020. godine!