SUTKINJA JE BILA JAKO LOŠA: Mišić komentirao čudnu sudačku odluku koju su gledatelji primijetili…

Hrvatski prvak Dinamo Zagreb sinoć je poražen u Beču kod Rapida u sklopu trećeg kola Europske lige. Modri su tako zakomplicirali prolazak dalje u Europa ligi, ali dobra vijest je da je West Ham razbio Genk s visokih 3:0.

Stručni stožer, a i sami igrači, priznali su kako su podbacili u jučerašnjem dvoboju. Veliki problem je bio i izostanak Arijana Ademija, a njegov zamjenik u sredini terena Josip Mišić posebno se osvrnuo na jednu sudačku odluku s kraja utakmice koja je naljutila Dinamove navijače.

Naime, glavna sutkinja utakmice Katerina Monzul dosudila je kraj nakon točno četiri minute sudačke nadoknade, koliko je i pokazao sudac sa strane. Problem je bio što su se igrači domaće ekipe izležavali u nadoknadi te se možda odigrala svega jedna minuta čiste igre. Monzul je svirala kraj u jeku Dinamovog napada što je izazvalo frustraciju i kod igrača.

“Bio je dogovor probati nešto ‘va banque’, a opet nismo imali ni šanse ni išta. Dosta loši smo bili danas. Što ja znam, malo su odugovlačili, otezali s igrom. Možda je sutkinja malo prerano svirala kraj”, rekao je Mišić.

U sljedećem kolu samo će se zamijeniti domaćinstva pa će tako Dinamo ugostiti Rapid Beč dok će Genk na svom stadionu igrati protiv West Hama…