SVAKA ČAST: Ante Budimir zabio dva gola Valenciji, evo koji je strijelac španjolske La Lige!

Ante Budimir, bivši napadač zaprešićkog Intera i Lokomotive, postigao je dva gola u uvjerljivoj pobjedi Mallorce nad Valencijom 4:1, kojom se njegov klub barem nakratko odvojio na tri boda od zone ispadanja iz španjolske lige.

Nakon što je Raillo doveo domaćine u vodstvo već u 7. minuti, Budimir je u 22. povisio na 2:0, a u 41. minuti već osigurao ogromnu prednost sastavu s otoka. U nastavku je pogodio i Dani Rodriguez nakon čega je počasni gol za Valenciju postigao Ferran Torres.

Bila je to tek peta pobjeda Mallorce u 20 kola ove sezone, a ujedno i prva utakmica u La Ligi na kojoj je postigla četiri gola još od sezone 2012./2013.

SAPUNICA JE GOTOVA: DANI OLMO NAPOKON IMA NOVI KLUB!

OVO JE ZBILJA NEVJEROJATNO: MODRIĆ JE TAJ TRENUTAK ČEKAO ČAK SEDAM I POL GODINA!

NEVJEROJATNI TRANSFER: Slaven Belupo doveo igrača koji ima čak 42 nastupa u Premiershipu!