SVAKA MU ČAST: Mladi nogometaš igrao dva susreta Lige prvaka u istom danu!

Jedan mladi nogometaš francuskog Lyona zauvijek će pamtiti srijedu i 5. kolo Lige prvaka. Naime, 19-godišnji Amine Gouiri nastupio je u dvije utakmice LP-a u jednome danu! Talentirani napadač Lavova prvo je nastupio za juniorsku selekciju protiv Zenita da bi se navečer pridružio seniorskoj ekipi velikana iz Ligue 1.

Točno u podne je počeo dvoboj U19 ekipa Zenita i Lyona, Gouiri je odigrao prvo poluvrijeme, zamjenio ga je Modeste da bi nakon utakmice požurio u hotel gdje se za dvoboj priprema prva momčad Lyona. Tamo je susret započeo s klupe da bi u 83. minuti zamijenio stopera Andersena.

Iako je u ona navrata doživio poraze od 3:1 i 2:0, mladić će sigurno dobro zapamtiti dan kada je postao svjetski nogometni raritet. Inače uglavnom nastupa za U-19 momčad ali bi se u skorijoj budućnosti mogao dokazati te postati stalni član A vrste Lyona.

Mladi Amine je tako prešao iz jedne u drugu momčad i letio s jedne utakmice na drugu pošto je Zenitova Arena na otoku Krestovski.