SVE BLIŽE OTKAZU: Bilić i njegov WBA doživjeli novu blamažu!

Hrvatski trener Slaven Bilić i njegov West Bromwich Albion jako su loše ušli u novu sezonu. Bivši hrvatski izbornik danas je doživio novi poraz pa tako nakon sedam odigranih utakmica ima svega tri boda.

WBA je gostovao kod Fulhama koji je prije ove utakmice bio ispod njih. No, klub iz Londona upisao je vrijednu pobjedu 2:0. Golove za Fulham postigli su Bobby Reid i Dia Aina, a zanimljivo kako je dvostruki asistent bio srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović.

Ispod West Bromwicha trenutno su samo Sheffield United i Burnley. No, ako pitate navijače Bilićevog kluba, izgleda kako je sve više onih koji traže njegov odlazak. Twitter su preplavili komentari na račun Bilića i nisu baš pozitivni.

“On kao da želi dobiti otkaz”, “Otkaz mu slijedi u nadolazećoj reprezentacijskoj pauzi”, “Mislim da Bilić više ne želi ovaj posao”, “Dobar mi je Bilić, ali mislim da Uprava sada mora gledati na činjenicu da 11 utakmica ne zna za pobjedu”, “Dobiva otkaz u sljedeća dva tjedna”, samo su to neki od komentara na Bilićev račun, a iz minute u minutu samo se gomilaju.