SVE JE OTKRIVENO: Handanovič, sada skaut Intera, došao je gledati ovog igrača!

Rijeka je u 32. kolu HNL-a izgubila od Lokomotive 3-1 u Kranjčevićevoj te tako uoči derbija protiv Dinama na Rujevici prepustila Plavima vrh.

Lokomotiva je dva pogotka postigla krajem prvog dijela, strijelci su bili Robert Mudražija u 37. i Marin Šotiček u 43. minuti. Na samom kraju, u 96. minuti, Šotiček se drugi put na ogledu upisao u strijelce. Jedini gol za Rijeku je dao Jorge Obregon u 67. minuti.

Zanimljivo, na utakmici smo vidjeli posebnog gosta. Na tribinama se našao legendarni slovenski vratar Samir Handanovič koji se umirovio prošle godine. Vrlo brzo nakon karijere primio se novog posla pa je tako u Interu trenutno skaut.

Kako doznaje Index.hr, danas je u Zagreb došao gledati vratara Lokomotive Nikolu Čavlinu (21). Inter je zainteresiran za veliku golmansku nadu.

Podsjetimo, Dinamo ima klauzulu prema kojoj može Čavlinu vratiti u klub za samo 500 tisuća eura. To bi moglo znatno pokvariti planove Intera. Prošao je mlađe uzrasne kategorije Lokomotive i Dinama. Prije dvije godine potpisao je za Lokomotivu i ugovor mu vrijedi do ljeta 2024. godine. Pretprošle sezone igrao je Drugu HNL, gdje je za Dinamo II sakupio 25 nastupa. Sada je prvi golman Lokomotive i briljira u HNL-u.