SVE JE REKAO: Curtois savršeno objasnio tko je Luka Modrić!

Hrvatski kapetan, Luka Modrić, odigrao je još jednu fantastičnu utakmicu u dresu velikog Real Madrida. ‘Kraljevi’ su slavili na gostovanju kod Granade 4:1 i tako se približili Atletico Madridu na svega dva boda. Do kraja prvenstva ostalo je samo dva kola.

Granadu je načeo upravo čudesni Luka Modrić, i to u 17. minuti nakon što mu je fantastično asistirao mladi Miguel Gutierrez, koji ima samo 19 godina. U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena rezultat je povisio Rodyrgo nakon asistencije drugog klinca koji se zove Marvin.

Rezultat je smanjio Molina u 71. minuti, a to je izgleda samo naljutilo Realovce koji su do kraja utakmice zabili još dva gola preko Odriozole i Benzeme. Nakon utakmice vratar Real Madrida, Curtois, možda je najbolje opisao našeg Luku Modrića:

“Ima ga posvuda, a odigrao je tako puno utakmica. Nikad se ne zaustavlja, dosegao je nevjerojatnu razinu. Govorimo o dobitniku Zlatne lopte. Pazi na sebe i pokazuje da su godine samo broj. Uvijek traži loptu i nastavlja pokazivati svoje kvalitete”, rekao je belgijski golman.