SVE JE REKAO: Sergej Jakirović nakon velike pobjede poslao jasnu poruku upravi!

Dinamo Zagreb jučer je svladao FC Ballkani s visokih 3:0. Modri su tom pobjedom osigurali novo ‘europsko proljeće’, a u ponedjeljak će doznati protivnika u doigravanju za osminu finala UEFA-ine Konferencijske lige.

Nije to bio bajan Dinamo s obzirom da u prvom poluvremenu nije bilo udarca u okvir vrata Ballkanija, ali onda su se dinamovci probudili u finišu utakmice pa preko Perića i kapetana Brune Petkovića došli do nove pobjede u Europi. Nakon utakmice trener Jakirović je kazao:

“Igrali smo protiv jako dobre momčadi, koja je zajedno dvije godine. Nije bilo jednostavno, htjeli smo ih visoko stiskati, imali jednu dobru šansu Baturine i možda bi, da smo tu zabili gol, bilo lakše. Zadovoljan sam što smo otraga bili stabilni, ali nisam zadovoljan ogromnim brojem pogrešaka u zadnjoj trećini.

U poluvremenu smo se dogovorili da zadržimo mirnoću i da će gol doći. Nakon prvoga gola je sve bilo lakše, počeli smo igrati lakše i na kraju smo suvereno pobijedili. Čestitam dečkima na još jednom lijepom uspjehu, a to je prezimljavanje u Europi.”

Okupljene novinare zanimalo je ima li želje u ždrijebu, a trener je potom otkrio kako želi na zimu dovesti 2-3 velika pojačanja:

“Apsolutno je svejedno. Vidio sam potencijalne protivnike, većina su bili prvaci svojih zemalja i, koga god izvučemo, bit će teško. Moramo se presložiti na zimu, dovesti dva, tri pojačanja.”