SVE JE REKAO: Trener Intera urnebesno spustio sucima utakmice!

Hajduk je nakon dramatične završnice stigao do pobjede 2:1 protiv Intera iz Zaprešića u prvoj utakmici nakon skoro tri mjeseca pauze zbog koronavirusa.

Inter je poveo golom Mamuta u prvom poluvremenu, ali je Hajduk došao do bodova nakon niza spornih sudačkih odluka o kojima će se dugo pričati. Kod izjednačenja u 55. minuti VAR je čak tri puta presudio za Hajduk, a u kod gola Dimitrova u 97. minuti presudio je da nije bilo faula Ismajlija na Dimitrovu.

Trener Intera Tomislav Ivković bio je razočaran nakon što je u 97. minuti ostao bez boda na Poljudu.

”Navodno se igralo 112 minuta, rekao sam da igramo košarku. Novosel je trebao biti na našoj klupi, a Skansi na Hajdukovoj. Svaka pobjeda je zaslužena i čestitam Hajduku. Odluke koje su donešene su takve, ne možemo promijeniti ništa”, rekao je Ivković pa je dodao:

”Bebek ima 300 i nešto utakmica u nogama, ima veliko iskustvo. Prijateljski ovako, ako Bebek kao VAR sudac zove glavnog suca, onda znači da nešto postoji, ali riješeno je kako je riješeno.”

OBIČNI TRAČ ILI ISTINA? Cristiano Ronaldo od idućeg ljeta ima novi klub!