SVE ZBOG SLABIJE PARTIJE KOD RIJEKE: Njemački Kicker kritizirao Dinamo uoči dolaska kod Bayerna…

Aktualni hrvatski prvak Dinamo Zagreb sinoć nije uspio nastaviti s pobjedama ove sezone. U već sedmoj utakmici ove sezone, remizirali su 1:1 kod Rijeke na Rujevici.

Sada je reprezentativna stanka, a nakon toga klub iz Maksimira čeka pravi pakao do kraja mjeseca. Prvo će u ligi igrati protiv najvećeg rivala Hajduka, a onda će 17. rujna u utorak u goste kod moćnog Bayern Munchena. Do kraja mjeseca još su dvije ligaške utakmice, a tu je i Kup utakmica u šesnaestini finala.

Zanimljivo, derbi Rijeke i Dinama izazvao je zanimanje u njemačkim medijima, točnije u tamošnjem Kickeru. Ovaj mediji piše u svom izvještaju piše da je cjelokupna utakmica bila “vrhunska”, ali nimalo nisu impresionirani Dinamom i predviđaju da Bayern ne bi smio imati problema protiv Modrih.

“Pred 5624 gledatelja na Rujevici – od čega 412 navijača zagrebačkog kluba – Dinamo je teškom mukom odigrao 1:1 i tako ostao bez pete pobjede u petoj utakmici, ali je ipak ostao vodeći.

Gosti iz glavnog grada su nakon pogotka za vodstvo izgubili kontrolu nad igrom i ponudili Rijeci dvije velike prilike. Dinamo je nakon poluvremena nastavio promjenjivu igru ​​s previše izgubljenih lopti. Izjednačenje je bilo neizbježno. Nakon izjednačenja Dinamo se mučio da odnese bod kući.

Rijeka je htjela više, a Dinamo pak više nije bio uvjerljiv te je na kraju i dobro prošao kad je zamjena Cordoba dobio samo žuti karton nakon grubog prekršaja u 90. minuti. Dinamo se može rehabilitirati u domaćoj utakmici protiv splitskog Hajduka za dva tjedna. S ovom izvedbom teško može nešto dobiti u Münchenu”, piše Kicker.