SVI UZ RIJEKU: Evo gdje večeras možete gledati Rijeku protiv Aberdeena

Nogometaši Rijeke večeras u 20:45 igraju uzvratnu utakmicu 3. kola kvalifikacija za Europa ligu u kojoj će protiv škotskog Aberdeena pokušati ostvariti rezultat za prolaz u doigravanje.

U izravnom prijenosu utakmicu možete gledati u programu Arena Sporta 1 od 20:45.

Rijeka je u prvoj utakmici na Rujevici dominirala te ostvarila rezultatsku prednost u skladu s prikazanim na terenu. Strijelci su bili Čolak s bijele točke u 62. minuti, a dvije minute prije kraja ogroman kapital pred uzvrat svojoj momčadi donio je Robert Murić

Utakmica će se igrati na stadionu Pittodrie, na kojem je Rijeka prije četiri godine ostala neporažena. Taj put su u Škotsku došli sa zaostatkom od tri gola, a sada je potpuno drugačije.

Iako Aberdeen prema kladionicama ima minimalnu prednost za večerašnjih 90 minuta, po pitanju prolaska Rijeka je gotovo sigurna – šanse za prolaz su preko 90 posto.

RIVALDO SAVJETUJE NEYMARA: “IDI U TAJ KLUB, TO NE BI BILO LOŠE!”

MA JE LI OVO MOGUĆE? Nećete vjerovati tko će prenositi prvu utakmicu Dinamo – Rosenborg!