SVI VOLE MODRIĆA: Realov strijelac oduševio komentarom za hrvatskog velikana!

Luka Modrić i njegov Real Madrid na najbolji mogući način otvorili su novu sezonu Primere. ‘Kraljevi’ su slavili 4:1 kod Deportivo Alavesa, a hrvatski kapetan upisao je asistenciju.

Modrić je igrao do 88. minute, kada je umjesto njega na teren ušao Marco Asensio. Za Real je dva gola zabio kapetan Karim Benzema, a jedan je dodao i Vinicius Junior. Joselu je zabio počasni pogodak za domaćina.

Na kraju utakmice Realov strijelac Nacho govorio je o Luki Modriću pred TV kamerama. Nacho je pred kraj utakmice preuzeo kapetansku traku nakon izlaska Benzeme. “Ušli smo u utakmicu snažno od prve minute. Početak drugog poluvremena je bio važan”, započeo je Nacho pa se osvrnuo na svoj pogodak:

“Taj gol je više Modrićev nego moj. On je maestro.”. Gol možete pogledati OVDJE.

SLUŽBENO: U HNL JE STIGAO JEDAN OD NAJPOZNATIJIH NOGOMETAŠA!