Hrvatski nogomet
27.02.2025
POZNATI PORTAL OBJAVIO: Utakmica Dinamo - Osijek trebala biti odgođena, ali evo tko je presudio!
Nogometaši Osijeka plasirali su se u polufinale hrvatskog Kupa nakon što su na Maksimiru svladali Dinamo 1:0. Presudio je novopridošli Hrvoje Babec koji je u 22. minuti postigao jedini pogodak. No, mnogi su se zapitali je li taj susret uopće trebao biti odigran jer se iz aviona vidjelo kako se radi...