SLUŽBENO: Još jedan igrač otišao iz Dinama!
Aktualni hrvatski prvak Dinamo Zagreb već je ostao bez nekoliko igrača u ovom prijelaznom roku. U svlačionici tako više nema Drmića, Kaneka, Vidovića, Kačavende i Tolića. A danas je stigla potvrda još jednog odlaska. Naime, iz Dinama je u Standard Liege nakon Marka Bulata otišao još jedan igrač. U ...