Srbi podržali Fenerbahce na Maksimiru, našao se i Hajdukovac
U prvom kolu Europske Lige, Dinamo je na Maksimiru savladao Fenerbahce s 3:1. Dvostruki strijelac bio je Dion Drena Beljo (21', 50'), a Bakrar je u 90+5' zaključio utakmicu. Za goste je zabio Szymanski (25'). Stadion je brojao oko 13 tisuća navijača, a zanimljivo je to što su s gostujućim navijačim...